loader image

AUTOBACS

Follow Us On:

Winstrol stanazolol toksyczny preparat na szybki przyrost masy mięśniowej

Winstrol to bardzo niebezpieczna substancja, choć wydaje się korzystna dla szybkiego nabrania masy mięśniowej, jest tak naprawdę bardziej szkodliwa niż pomocna. Stanazolol testosteron propionat gdzie kupić zapewnia przyrost suchej masy mięśniowej i dlatego jest stosowany w kulturystyce. W przypadku niektórych chorób, wpływa na nasilenie i częstotliwość objawów.

  • Nie wspominając o tym, że Stanozolol jest popularny wśród sportowców ze względu na zwiększenie ogólnej wydajności, którą przynosi natychmiast.
  • Jest to mit powtarzany od dawna, ale badania wykazały, że nic takiego nie ma miejsca.
  • Ester tego testosteronu jest bardzo aktywny i powoduje wiele pozytywnych skutków dla sportowca.
  • Może pojawić się także drętwienie rąk i nóg, bóle głowy czy bezsenność.

Panuje opinia, iż jest słabsza gdyż środek zanim dostanie się do krwiobiegu przechodzi ’fazę pierwszego przejścia’ czyli zostaje w części dezaktywowany w wątrobie. Ma to jednak swoje plusy albowiem taka sytuacja jest bezpośrednim impulsem do zwiększenia poziomu wytwarzania (wątrobowego) jednego z najsilniejszych czynników wzrostu – IGF1. Zarówno forma doustna jak i domięśniowa są środkami c17 alfa – alkilami, czyli są toksyczne dla wątroby, szczególnie forma doustna w wysokich dawkach. W związku z tym może wywoływać w organizmie szereg niepożądanych skutków.

LGD-4033 SARM – działanie, dawkowanie, stosowanie

Objawywirylizacji obejmują wzrost włosów na ciele, pogłębienie głosu i powiększeniełechtaczki. Wiele kobiet może zażywać Stanozolol bez takich efektów, alebędzie musiała utrzymać dawkę raczej niską. Jeśli dawka jest utrzymywanana niskim poziomie, z powodu niskiej androgenności hormonu wiele kobiet unikniewirylizacji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zaczną się pojawiać objawywirylizacji, jeśli zaprzestanie się ich stosowania na początku, szybkoznikną.

Winstrol –

Przede wszystkim kobiety przy pierwszych oznakach nienaturalnej chrypki w głosie powinny zrezygnować ze stosowania tego środka. Stanazolol nie jest środkiem, który będzie dobrze tolerowany przez płeć piękną. W przypadku mężczyzn wymaga zastosowania PCT po skończonym cyklu.

Efektem tego jest zwiększenie się możliwości naszych mięśni. Podnoszenie dużych ciężarów jest znacznie bezpieczniejsze gdy poziom estrogenu ma górną normę lub nawet ją przekracza. I nie tyczy się to tylko winstrolu, ale wszystkich środków. Jeśli posiada się niski poziom Estrogenu wystarczy dołożyć np. Mówi się również o tym, że Wino wpływa na negatywnie na proces syntezy kolegenowej, niestety nie jest to potwierdzone.

Wspiera zmiany chemiczne zachodzące w mięśniach, wpływa na prędkość przepływu składników odżywczych przez błony komórkowe mięśni i przyczynia się do zwiększenia syntezy białek. Skutkiem tych działań jest przyrost wysokiej jakości masy mięśniowej i siły. “suchy” mięsień (wolny od wody i tłuszczów) doskonałej jakości. Wielu kulturystów używa go także w celu tzw “ubicia” zdobytej masy, gdyż jest sterydem, który doskonale rzeźbi ciało. DHT to metabolit testosteronu – najbardziej znanego hormonu anabolicznego, który wspiera syntezę białek mięśniowych i stymuluje do rozwoju mięśni. Im wyższy poziom testosteronu w organizmie, tym wyższy poziom DHT.

Zacznijmy od tego, że winstrol występuje w dwóch formach – doustnej oraz iniekcyjnej. Przez lata na siłowniach toczyły się spory o to, który jest mocniejszy. Tak naprawdę to zarówno w formie iniekcyjnej jak oralnej jest dokładnie to samo. 1mg czystego winstrolu z iniekcji ma dokładniej tyle samo „mocy” co 1mg czystego winstrolu oralnego.

Winstrol może przydać się osobom które mają bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Jeśli masz na brzuchu solidną „oponkę”, a poziom tkanki tłuszczowej jest duży – stanozolol nie przyniesie rezultatów. Ostatnia uwaga na temat hepatotoksyczności – zarówno doustna jak i iniekcyjna forma Winstrolu jest hepatotoksyczna. Jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia wątroby, powinieneś unikać wszystkich sterydów C17-aa, niezależnie od tego, czy są one doustne czy wstrzykiwane.

Wydawca nie prowadzi działalności leczniczej w rozumieniu art. 3 ustawy o działalności leczniczej. Z tego względu nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej. Redakcja dokłada starań, aby publikowane informacje były merytoryczne, ale decyzja o metodzie leczenia powinna należeć do lekarza.

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie. Ich regularne przyjmowanie pozwoliło mi osiągnąć znakomie efekty. Zbudowałem znaczną masę, a następnie wyrzeźbiłem swoje ciało. Polecam w szczególności osobom, które zaczynają treningi na siłce. Stanazol (Winstrol) stosuje się doustnie w formie tabletek. Wielki popyt na Stanazol doprowadził do pojawienia wielu «fałszywych producentów», które w «domowych» warunkach prowadzą produkcję tego sterydu.